JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PARTNEREM FIRMY ESET
// Dla domu i firmy

Skorzystaj z wielokrotnie nagradzanej technologii wykrywania zagrożeń ESET NOD32.

Program zapewnia Ci ochronę przed różnego typu zagrożeniami komputerowymi, zarówno znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Zabezpiecza przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi czy programami szpiegującymi. Chroni również podczas korzystania z sieci społecznościowych, surfowania w Internecie czy grania w ulubione gry.

Najważniejsze funkcje:


Antywirus i antyphishing 

Spędzasz dużo czasu surfując w sieci? Dzięki antywirusowi ESET możesz bez obaw przeglądać ulubione strony internetowe, a funkcja ochrony przed phishingiem zapewni Ci ochronę przed stronami próbującymi wyłudzić Twoje dane.

Minimalny wpływ na wydajność komputera 

Graj, pracuj i korzystaj z sieci bez denerwujących spowolnień. Programy ESET działają niezauważalnie dla Ciebie i Twojego komputera, pozostawiając wolne zasoby dla programów, z których korzystasz na co dzień.

Blokada programów typu exploit i zaawansowany skaner pamięci 

Potrzebujesz jeszcze skuteczniejszej ochrony? ESET posiada funkcje, które eliminują zagrożenia, unikające wykrycia przez tradycyjne programy antywirusowe.
DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ


// Dla biznesu


ESET SECURE ENTERPRISE

Pakiet rozwiązań zapewniający kompleksową ochronę rozbudowanych sieci firmowych, począwszy od bramy internetowej, przez serwery pocztowe i plikowe, aż po stacje robocze i urządzenia mobilne. Rozwiązanie to zapewnia maksymalny poziom ochrony na różnych platformach systemowych.


ESET ENDPOINT SECURITY

Wybierz skuteczną ochronę swoich stacji roboczych i korzystaj z wielu możliwości oferowanych przez rozwiązania ESET, m.in. z kontroli dostępu do stron internetowych, dwukierunkowego firewalla czy filtra antyspamowego. 


ESET SECURE BUSINESS

Zabezpiecz wszystkie komputery, laptopy, urządzenia mobilne i serwery plików przed złośliwym oprogramowaniem. Zadbaj, by serwer pocztowy był odporny na włamania i wyeliminuj wszystkie typy szkodliwego oprogramowania przenoszone za pomocą wiadomości mailowych na poziomie serwera


ESET ENDPOINT SECURITY SUITE

Najwyższy standard ochrony ESET, zapewniają zaawansowane moduły aplikacji, t.j. kontrola dostępu do stron internetowych, dwukierunkowy firewall i filtr antyspamowy. Moduły te zapewniają dodatkowe warstwy ochrony sieci firmowej i pracowników mobilnych. 


Szukasz skutecznej ochrony sieci, wybierz ESET, pioniera branży antywirusowej od 25 lat.DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ


// Produkty

optima ifaktury xl altum esklep bi monit esprzedaz centrala pos