Comarch IBARD

APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA DANYMI W FIRMIE

Znajdź rozwiązanie dla siebie i przenieś swoja firmę do chmury

Comarch IBARD (dawniej iBard24) to profesjonalna usługa dzięki której możesz bezpiecznie przechowywać dane w chmurze, wykonywać backup online oraz synchronizować swoje dane w najbezpieczniejszej w Polsce chmurze Comarch. Oferujemy rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych firm oraz dostawców usług takich jak firmy telekomunikacyjne.

Zarządzaj danymi firmowymi z jednego miejsca

BACKUP PLIKÓW I BAZ DANYCH

Dzięki prostemu kreatorowi zadań backupu, kopia zapasowa twoich danych przesyłana będzie do chmury w wybranym czasie

PRZECHOWYWANIE DANYCH W CHMURZE

System pozwala na bezpieczne przechowywanie dowolnego typu pliku w chmurze oraz daje możliwość wersjonowania na każdym z nich.

BEZPIECZNE UDOSTĘPNIANIE

Przesyłaj pliki do swoich klientów bez ryzyka, że dostaną się w niepowołane ręce. Zarządzaj dostępem do katalogów wśród swoich współpracowników.

SYNCHRONIZACJA DANYCH NA WIELU URZĄDZENIACH

Od teraz wszystkie potrzebne Ci dokumenty masz przy sobie. Edytuj dane na swoim urządzeniu mobilnym a zmiany widoczne będą w czasie rzeczywistym.

SZYFROWANIE PLIKÓW

Comarch IBARD zapewnia szyfrowanie danych na czas przesyłu oraz umożliwia szyfrowanie danych własnych kluczem, tak by tylko jego posiadacze mogli odczytać dane

Twoje dane bezpieczne i dostępne na wszystkich urządzeniach

Twórz kopie zapasowe swoich danych (zarówno plików jak i baz danych) dzięki prostemu i intuicyjnemu kreatorowi backupu. Dzięki wielokanałowemu dostępowi: aplikacja desktop, aplikacja www i aplikacje mobilne, twoje dane dostępne są z każdego urządzenia na którym się zalogujesz na swoje konto. Nasze systemy bezpieczeństwa pomagają również na pełną synchronizację danych i szyfrowane udostępnianie plików.