Inteligentna Platforma Biznesowa dedykowana polskim oraz zagranicznym przedsiębiorstwom handlowo-usługowym, umożliwiająca zarządzanie wieloma firmami w jednym systemie.

Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, którego specyfika wymaga zastosowania indywidualnego podejścia, Comarch ERP Altum jest najlepszym rozwiązaniem.

Platforma idealnie sprawdza się w:

•  Firmach zagranicznych,
•  Sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych,
•  Firmach handlowo-usługowych o jednooddziałowej i rozproszonej strukturze, 
•  Organizacjach holdingowych/przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami.

Platforma jest rozwiązaniem wielojęzycznym, przystosowanym do specyfiki firm międzynarodowych. Najważniejszą przewagą Comarch ERP Altum, są mechanizmy umożliwiające automatyzację rutynowych czynności (BPM) oraz narzędzia pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o analizy i prognozy (Business Intelligence).


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zintegrowany system ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.


Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS (Software as a Service), w którym Comarch ERP XL jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego.   

Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie ponad 5000 przedsiębiorstw z różnych branż.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


// Produkty

optima ifaktury xl altum esklep bi monit esprzedaz centrala pos